Kariéra

Snažíme se pomoci našim klientům s expanzí jejich byznysu a investic. Každý, kdo pracuje pro Rentsch Legal si uvědomuje, že je to časově náročná práce. Proto požadujeme poměrně velkou flexibilitu.

 

Na druhou stranu nejsme zastánci trávení celého dne v kanceláři.  Z dlouhodobého hlediska je nadměrný počet pracovních hodin kontraproduktivní. Lidé jsou unaveni a začínají dělat chyby. A upřímně, který klient chce potkat bledého a vyčerpaného právníka?

 

Naše IT vybavení nám dovoluje pracovat odkudkoli, především z domu. Máme rádi život mimo kancelář! Máme rodiny, přátele a koníčky. Náš tým se skládá z běžců, golfistů, hokejistů a thaiboxerek. Jsme přesvědčeni, že těmto věcem musí být také věnována péče.

 

Máte magisterský titul z oboru práva s výbornými výsledky a zkušenosti v obchodním právu? Mluvíte plynně anglicky, německy, rusky nebo jiným jazykem? Pokud ano, neváhejte nám poslat svůj strukturovaný životopis na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Aktuálně otevřené pozice: 

Student(ka) Právnické fakulty na všestrannou výpomoc

Advokát se specializací Corporate / M&A

 

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

 

 

 

kariera rentsch legal

Věříme v tvrdou práci pro našeho klienta vyváženou inspirujícím pracovním prostředím. Jako mladá organizace nabízíme mimořádné příležitosti pro vývoj odborné kvalifikace a kariérní postup. Nejdůležitější však je, že jsme sehraný tým, který vždy táhne za jeden provaz.

Jste mladý profesionál hledající vzrušující práci v kreativním prostředí? Chceme o Vás slyšet!